23.05.2024

Tvorba web stránek

Toužíte po svém vlastním fotografickém webu a nevíte jak začít? Odpověď je velmi snadná, naše firma vám nabízí unikátní řešení ušité přímo na míru dle Vašich přání a požadavků. S týmem zkušených programátorů a grafiků jsem tu jen a jen pro vás.

Rádi bychom vám nabídli touto cestou naše dlouholeté zkušenosti v oboru tvorby webových aplikací a webových projektů, které se specializují na tvorbu fotografických prezentací.

Snem každého fotografa je možnost prezentovat svoji celoživotní tvorbu nejen na výstavách, setkáních a prezentacích, ale především dát pocítit svoji tvorbu široké veřejnosti. V dnešní době to lze docílit pouze jediným způsobem a tím je samozřejmě unikátní prezentace v celosvětové síti jménem internet. V každém směru se pokusíme pro vás vytvořit unikátní, zajímavý, originální, ale především přehledný design celého webu, pouze a jen cíleně dle individuálních potřeb klienta. Tímto bychom vám rádi nabídli možnost získat kvalitní grafickou prezentaci, která uspokojí i ty nejnáročnější.

Poutavý a nevšední design web stránek je tím nejdůležitějším prvkem každého nového webu, zejména potom fotografického webu, který ve svém důsledku donutí každého návštěvníka se na chvíli zastavit a proniknout tak do tajuplného světa Vašich fotografií. Kvalitní grafický návrh zajistí Vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a v neposlední řadě také podpoří jeho praktickou použitelnost. Zpracujeme pro vás celou webovou prezentaci tak, aby stránky působily přehledným a kompaktním dojmem s důrazem na jednoduchost a vstřícnost pro případného návštěvníka.

Nedílnou součástí každého nově vzniklého webu je faktická optimalizace pro vyhledávače, známá také jako SEO (zkratka z angl. Search Engine Optimization). SEO patří k moderním oborům, bez nichž se žádný současný web neobejde. Jejím úkolem je s co nejmenšími náklady získat vysokou a přitom dobře cílenou návštěvnost (jen cílené návštěvníky lze změnit v zákazníky). Optimalizace pro vyhledávače dnes patří mezi hlavní způsoby, jak zajistit webu dostatečnou viditelnost. Připravíme vám nový web pro vyhledávače Seznam a Google s možností průběžně sledovat výsledky návštěvnosti. Na základě analýzy vám připravíme a doporučíme ty nejlepší prostředky pro zvýšení návštěvnosti stránek. Připravíme vstupní SEO analýzu obsahu Vašeho současného webu a provedeme SEO optimalizaci stránek za pomoci zpětné vazby (možnost sledování statistik návštěvnosti pomocí nejmodernějších nástrojů - Google Analytics).

V neposlední řadě vám rádi nabídneme možnost vytvoření vlastního loga, která vás pomůže kdykoliv a snadno identifikovat. Logo je grafický symbol, který vizuálně identifikuje společnost, jednotlivce nebo událost. Pokud je tento symbol doplněn textem (názvem), jedná se o logotyp. Kvalitní logo patří mezi nejdůležitější předpoklad pro úspěch firmy, výrobku, webových stránek nebo jakéhokoliv produktu a projektu.

 

Připravili jsme jen pro vás:

Ucelenou vstupní analýzu - ujasníme si vaše představy o novém webu a vytvoříme pro vás jedinečný návrh celého řešení
Finanční náročnost celého projektu – připravíme pro vás ucelenou nabídku s ohledem na Vaše finanční možnosti s možností rozšíření do budoucna
Vytvoříme unikátní grafický návrh – vaše sny změníme v úžasnou realitu převedenou do zcela nového grafického designu
• Vytvoření vlastního a snadno identifikovatelného loga a logotypu
Implementaci redakčního systému s jednoduchou správou celého webu
Implementaci celého obsahu (texty, fotografie, video, apod.)
• Na míru vytvořenou jedinečnou fotogalerii s prodejním systémem fotografií
Jazykové mutace celého webu - možnost vytvářet obsah webu v několika světových jazycích
• návrhy SEO optimalizace a doporučení, která zefektivní a zvýší návštěvnost Vašeho nového webu
• vytvoříme pro vás webový prostor, správu serverů, monitoring, analýzy obsahu a návštěvnosti
Komplexní zákaznickou podporu a pomoc při řešení jakýchkoliv problémů, přání a rad s provozem nového webu

 

Příklady společně realizovaných projektů s týmem grafiků a programátorů:

www.photonature.cz

Foto

www.fotogaleriehasek.cz

Foto

www.macrophotography.cz

Foto

www.reze.cz

Foto

www.photo-macro.cz

Foto

www.jirsaphoto.cz

Foto

 

Michal Jirouš | PhotoNature.cz