24.03.2013

NabídkaProdám fotobatoh LOWEPRO Vertex 300 AW Prodám úplně nový, nikdy nepoužitý profesionální fotobatoh LOWEPRO Vertex 300 AW. VERTEX 300AW je navržen tak, aby přinášel maximální komfort bez nadbytečného objemu a váhy. Pojme 1-2 D-SLR Pro těla nebo 35 mm fotoaparát nebo fotoaparát středního formátu, 6-8 objektivů (včetně 400mm/f2,8), stativ, blesk, digitální příslušenství a osobní věci.


iconzobrazení 3932 celý článek

Společný nákup fototechniky v USA, listopadJak jsem před čase slíbil ve svém článku "Jak levně pořídit fototechniku, nákupy v USA", nabízím Vám všem společný nákup techniky v USA. Blíží se Vánoce a velká spousta z Vás určitě touží po nové technice, tak tedy pište a volejte, další nákup čeká.


icon komentářů 13 iconzobrazení 23480 celý článek

Jak levně pořídit fototechniku, nákupy v USA ...Poslední dobou se mi začala plnit emailová schránka dotazy typu, kde nejlevněji nakoupit fototechniku v USA, jak vyřešit clo a DPH, jakým způsobem nejlevněji nakoupit techniku pomocí ebay, a mnoho podobných. Na internetu je velké množství informací o této problematice, proto se pokusím vše podstatné shrnout a poradit případným zájemcům o koupi techniky v zahraničí.


icon komentářů 24 iconzobrazení 60603 celý článek

Nabídka prodeje fototechniky z USAKaždý z nás, již několikrát za dobu co fotografuje, stál před rozhodnutím nákupu kvalitní fotografické techniky. Po mnohaletém fotografování jsem získal velký přehled a hlavně praktické zkušenosti s digitální fotografickou technikou všech možných značek a proto Vám nabízím možné konzultace před vlastním nákupem mnohdy drahé a kvalitní techniky.


icon komentářů 2 iconzobrazení 11969 celý článek

Prodám makro sáně Really Right StuffProdám špičkové profesionální makrosáňky ReallyRightStuff B150-B + speciální hlavu na sáně B2-FAB mini.


iconzobrazení 2845 celý článek