22.04.2018

Workshopy

Program akcí na rok 2018
 
Prosinec
 
 
 
Program akcí na rok 2019
 
Květen
Zimbabwe a Zambie, zelená Afrika v období dešťů (Přihláška: Formulář)
 
Červenec
 
Červenec
Kolumbie, za kolibříky a tukany (Přihláška: Formulář)
 
Prosinec
Falklandské ostrovy, země plná tučňáků (Přihláška: Formulář)
 
 
 

Důležitá poznámka:

nejsem cestovní kancelář, účastníci fotografických expedic a cest si hradí zajištění cesty, prodej letenky, rezervaci a úhradu ubytování, apd. s mojí pomocí, případně společně, jedná se o společné cesty, kde se dělíme o společné náklady pro všechny, včetně mé osoby. Cesty nejsou ze zákona pojištené, každý z účastníků si pojistku všech služeb, včetně letenek, hradí sám a ve vlastní režii, případně po konzultaci.


Podzimní akce 2018, šelmy a dravci Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v podzimních barvách Českého ráje. Podařilo se mi domluvit unikátní zvířata, které si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českého ráje. Podzim nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!


iconzobrazení 2145 celý článek

Fotoexpedice Kamčatka, za mědvědy do Ruska Cestu za krásami dálného východu jsem plánoval hodně dlouho a v loňském roce si splnil svůj sen a Kamčatku navštívil. Kamčatka mě natolik učarovala, že jsem se rozhodl na dálný východ vrátit a připravit další expedici, tentokráte trochu jinak. Kurilské jezero je naprostý unikát a v období tahu lososů je plné lovících medvědů, ke kterým se dostanete opravdu hodně blízko. Nabízím fotografům opravdový zážitek, který si žádný milovník přírody nemůže nechat ujít.


iconzobrazení 2178 celý článek

Fotoexpedice Kongo, gorily v mlze Co takhle trávit Vánoce a Nový rok 2018 trochu jinak, třeba na unikátní a jedinečné expedici, kterou jsem opět tajně připravoval už pěkně dlouho. Cíl je jasný, navštívit jedno z nejkrásnějších a zároveň nejhůře dostupných míst v Africe, Demokratickou republiku Kongo, kde žijí neobyčejná, a velmi vzácná, zvířata. Jak mě jistě všichni znáte, tak to bude komfortně a se vším všudy.


iconzobrazení 2192 celý článek

Tygr ussurijský v zimě, workshop Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v zimních barvách Českých hor. Podařilo se mi domluvit unikátní zvíře, mladou samici ussurijského tygra, kterou si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českých hor. Přicházející zima nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!


iconzobrazení 2951 celý článek

Fotoexpedice Papua a Moluky 2018, rajky a papoušci Jak jsem slíbil, tak doplňuji další nabídku na fotografickou cestu ve spolupráci s místním odborníkem za bájným ptačím druhem, který každému fotografovi vyrazí dech. Krásné rajky, papoušci a ledňáčci nás čekají na západní Papue a Moluckém souostroví. Dlouhou dobu jsem pečlivě studoval lokace, kde bychom mohli fotografovat. Rajky budeme fotografovat z připravených krytů, takže budete mít velkou šanci fotografovat několik druhů rajek a několik vzácných papoušků.


iconzobrazení 3835 celý článek

Podzimní akce 2017 - Vlk, kuna a jezevec Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v podzimních barvách Českého ráje. Podařilo se mi domluvit unikátní zvířata, které si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českého ráje. Podzim a přicházející zima nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!


iconzobrazení 3885 celý článek