16.05.2017

Workshopy

Vážení čtenáři, fotografové a návštěvníci stránek PhotoNature.cz, dovolte mi, abych Vám představil nový aktualizovaný seznam akcí, které budeme pořádat v roce 2016/2017.

 
Program akcí na rok 2017
 
Duben 2017
obsazeno
 
Červenec 2017
obsazeno
 
Červenec 2017
obsazeno
 
Září 2017

 

Důležitá poznámka:
nejsem cestovní kancelář, účastníci fotografických expedic a cest si hradí zajištění cesty, prodej letenky, rezervaci a úhradu ubytování, apd., jedná se o společné cesty, kde se dělíme o společné náklady
 


Workshop, fotografování jelení říje 2017 Cílem fotografického workshopu bude zachytit průběh jelení říje v dánské oboře Jaegersborg Dyerehavn. Zaměříme se na fotografování jelenů při východu a západu slunce. Jelení zvěř je v oboře na fotografy zvyklá, takže se bude jednat pohodlnou akci.


iconzobrazení 1058 celý článek

Tygr ussurijský a pumy na sněhu 2017 Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akci pro milovníky nevšedního fotografování v zimních barvách Českého ráje. Zima nám připravila krásné podmínky, tak bychom si mohli užít sněhových radovánek, určitě se máte opravdu na co těšit! Fotografovat budeme mládě tygra ussurijského.


iconzobrazení 2486 celý článek

Uganda a Rwanda 2017, fotoexpedice Milujete Afriku stejně jako já a nevadí vám trocha toho deště? Chtěli byste se připojit k naší unikátní expedici za horskými gorilami, prehistorickým člunozobcem, bílým nosorožcem a nebo černou vlhou? Pokud máte dobrodružného ducha a chcete si pořádně zafotit, pak neváhejte a připojte se k nám.


iconzobrazení 4129 celý článek

Podzimní workshopy 2017 - medvěd, tygr, puma Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v podzimních barvách Českého ráje. Podařilo se mi domluvit unikátní zvířata, které si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českého ráje. Zima nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!


iconzobrazení 9624 celý článek

Fotoexpedice 2017, úžasná místa naší planety Na rok 2017 jsem připravil zajímavé fotoexpedice, kde budete mít možnost navštívit unikátní a zajímavá místa na naší planetě. Podařilo se mi dokonce domluvit přibližná data konání, takže se můžete předběžně hlásit. Bude se jednat o fotografické akce s mezinárodní účastí a místa budou striktně limitovaná.


iconzobrazení 6446 celý článek

Fotoexpedice Sulawesi 2016 Na červenec 2016 jsem pro Vás připravil zajímavou expedici na tropický ostrov Sulawesi. Na ostrově jsem byl v loňském roce a naprosto mně učaroval. Strávíme více než týden v národním parku Tangkoko, kde nám bude k dispozici jeden z nejlepších průvodců na ostrově.


iconzobrazení 4853 celý článek

Fotosafari Afrika 2016, migrace v období dešťů „Pokud by andělé pořídili pár fotografií v zahradě Eden, asi by se příliš nelišily od záběrů, které dnes člověk může získat v kráteru Ngorongoro.“ To napsal Reinhard Künkel ve své knize, jež pojednává o tomto úžasném místě v Tanzanii. Jedno z nejúžasnějších míst na naší planetě, možná Vás zaujme natolik, že se někdy vydáte do nádherného kouta Afriky, posledního ráje plného divokých zvířat.


iconzobrazení 4656 celý článek

Workshop medvědi v zimním lese 2016 Další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování. Vyleštit objektivy, vyprázdnit karty a hurá na medvědi, trpělivě čekají. Podařilo se mi domluvit unikátní akci v krásné přírodě Českého ráje, kde budeme mít k dispozici dva roční medvědy hnědé, pod vedením zkušeného medvědáře. Jedná se o jednodenní akci v zimním prostředí.


iconzobrazení 4549 celý článek

Workshop šelmy a dravci v Českém ráji 2016 Rád bych pozval všechny milovníky zvířat na exkluzivní akci do krásné přírody Českého ráje v podzimních barvách, uvidíme jaké počasí nám příroda připraví. Fotografovat budeme mladé tygry, gepardy, rysa a další překvapení. Dále potom dosud málo fotografované dravce a sovy.


iconzobrazení 1972 celý článek