24.03.2013

Prodej fototechnikyProdám fotobatoh LOWEPRO Vertex 300 AW Prodám úplně nový, nikdy nepoužitý profesionální fotobatoh LOWEPRO Vertex 300 AW. VERTEX 300AW je navržen tak, aby přinášel maximální komfort bez nadbytečného objemu a váhy. Pojme 1-2 D-SLR Pro těla nebo 35 mm fotoaparát nebo fotoaparát středního formátu, 6-8 objektivů (včetně 400mm/f2,8), stativ, blesk, digitální příslušenství a osobní věci.


iconzobrazení 3932 celý článek

Společný nákup fototechniky v USA, listopadJak jsem před čase slíbil ve svém článku "Jak levně pořídit fototechniku, nákupy v USA", nabízím Vám všem společný nákup techniky v USA. Blíží se Vánoce a velká spousta z Vás určitě touží po nové technice, tak tedy pište a volejte, další nákup čeká.


icon komentářů 13 iconzobrazení 23480 celý článek

Jak levně pořídit fototechniku, nákupy v USA ...Poslední dobou se mi začala plnit emailová schránka dotazy typu, kde nejlevněji nakoupit fototechniku v USA, jak vyřešit clo a DPH, jakým způsobem nejlevněji nakoupit techniku pomocí ebay, a mnoho podobných. Na internetu je velké množství informací o této problematice, proto se pokusím vše podstatné shrnout a poradit případným zájemcům o koupi techniky v zahraničí.


icon komentářů 24 iconzobrazení 60603 celý článek

Nabídka prodeje fototechniky z USAKaždý z nás, již několikrát za dobu co fotografuje, stál před rozhodnutím nákupu kvalitní fotografické techniky. Po mnohaletém fotografování jsem získal velký přehled a hlavně praktické zkušenosti s digitální fotografickou technikou všech možných značek a proto Vám nabízím možné konzultace před vlastním nákupem mnohdy drahé a kvalitní techniky.


icon komentářů 2 iconzobrazení 11969 celý článek

Prodám makro sáně Really Right StuffProdám špičkové profesionální makrosáňky ReallyRightStuff B150-B + speciální hlavu na sáně B2-FAB mini.


iconzobrazení 2845 celý článek