16.10.2017

Nabídka workshopůFotoexpedice Papua a Moluky 2018, rajky a papoušci Jak jsem slíbil, tak doplňuji další nabídku na fotografickou cestu ve spolupráci s místním odborníkem za bájným ptačím druhem, který každému fotografovi vyrazí dech. Krásné rajky, papoušci a ledňáčci nás čekají na západní Papue a Moluckém souostroví. Dlouhou dobu jsem pečlivě studoval lokace, kde bychom mohli fotografovat. Rajky budeme fotografovat z připravených krytů, takže budete mít velkou šanci fotografovat několik druhů rajek a několik vzácných papoušků.


iconzobrazení 1696 celý článek

Fotoexpedice Srí Lanka 2018, levhart cejlónský Na rok 2018 jsem připravil fotografickou akci na Srí Lanku ve spolupráci s místním cestovním specialistou na malý ostrovní ráj v Indickém oceánu. Hlavním cílem bude fotografování divokých zvířat v národních parcích Wilpattu, Udawalawe, Yala a Bundala. Obrovské lákadlo bude levhart cejlónský a medvěd pyskatý. Fotografovat budeme velké množství ptačích druhů.


iconzobrazení 1965 celý článek

Podzimní akce 2017 - Vlk, kuna a jezevec Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v podzimních barvách Českého ráje. Podařilo se mi domluvit unikátní zvířata, které si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českého ráje. Podzim a přicházející zima nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!


iconzobrazení 3144 celý článek