02.01.2018

Tygr ussurijský v zimě, workshop

Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akce pro milovníky nevšedního fotografování v zimních barvách Českých hor. Podařilo se mi domluvit unikátní zvíře, mladou samici ussurijského tygra, kterou si budete moci vyfotografovat v krásné přírodě Českých hor. Přicházející zima nám připraví určitě zase hezké podmínky, a pokud vyjde počasí, tak se máte opravdu na co těšit!

Cíl fotografické akce

Cílem fotografického kurzu bude osvojení základních dovedností z oblasti aranžované fotografie zvířat, správné používání zrcadlovky ve spojení s teleobjektivem, využívání přirozeného světla, správné používání blesku, vhodnost použití stativu a jiných užitečných triků a nápadů tak, abyste během jednoho víkendu získali základní zkušenosti a dovednosti v oblasti aranžované fotografie zvířat. Kurzu se můžou zúčastnit naprostí začátečníci i zkušenější fotografové, všichni jsou vítáni. Nové lokality vhodné pro otevřené prostory na Českých horách.

Šelmy

Tygr Ussurijský (samice, 8 měsíců)
 

Doporučené vybavení a fotografická technika
Nepromokavé oblečení, karimatka, pevná obuv (budeme se pohybovat po skalách). Záležet bude samozřejmě na aktuální předpovědi počasí, proto doporučené oblečení bude upřesněno pár dní před zahájením kurzu.

Z fotografického vybavení je nutná digitální zrcadlovka, objektiv s ohniskovou vzdáleností 14-500mm, určitě využijete každé ohnisko, které máte k dispozici. Pro ty kreativnější je možné použít i široké ohnisko, dále stativ, blesk, náhradní baterie, zásobu paměťových karet, a pokud možno nějaký počítač (notebook) na zálohu fotografií.

Program fotografické akce
Pátek - večerní příjezd do ubytování, praktické informace na další den
Sobota – od brzkého rána fotografování tygra až do pozdního odpoledne
Neděle - od brzkého rána fotografování tygra až do pozdního odpoledne nebo fotografování dravců, sov a dalších zvířat (dle data a typu akce)

V ceně je zahrnuto: Fotografování, šelem, dravců a sov, odborný dohled fotografa, asistence při fotografování v terénu, diskuze nad fotografiemi v terénu, pomoc začátečníkům.

11.02.2018  - (OBSAZENO)
18.02.2018  - (OBSAZENO)
25.02.2018  - (5 volných míst) TYGR- 3000,- Kč

(Přihláška na fotografickou akci: Formulář).

Cena: 3000
Lokalita fotografování: Krkonoše
Ubytování: Individuální v Krkonoších
Počet účastníků: 10 fotografů
Doprava: individuální, případně společná

 

Michal Jirouš | PhotoNature.cz  2.1.2018

Facebook Twitter Google+ Linkuj Google Digg Delicious