07.01.2017

Tygr ussurijský a pumy na sněhu 2017

Dovoluji si Vás pozvat na další exkluzivní akci pro milovníky nevšedního fotografování v zimních barvách Českého ráje. Zima nám připravila krásné podmínky, tak bychom si mohli užít sněhových radovánek, určitě se máte opravdu na co těšit! Fotografovat budeme mládě tygra ussurijského.

 
Tygr se bude pohybovat naprosto volně, bez jakékoliv zábrany, žádné šnůry, žádné řetězy, prostě naprosto volně se pohybující zvíře. Vyhledal jsem pro Vás novou lokalitu tak, abychom se pokusili zachytit zvířata co možná nejvíce přirozeně v krásné přírodě lesního komplexu Českého ráje.

Cíl fotografické akce
Cílem fotografického kurzu bude osvojení základních dovedností z oblasti aranžované fotografie zvířat, správné používání zrcadlovky ve spojení s teleobjektivem, využívání přirozeného světla, správné používání blesku, vhodnost použití stativu a jiných užitečných triků a nápadů tak, abyste během jednoho víkendu získali základní zkušenosti a dovednosti v oblasti aranžované fotografie zvířat. Kurzu se můžou zúčastnit naprostí začátečníci i zkušenější fotografové, všichni jsou vítáni.
 
Zvířata, která budeme fotografovat
Tygr ussurijský
Puma Jihoamerická


Doporučené vybavení a fotografická technika
Nepromokavé oblečení, karimatka, pevná obuv (budeme se pohybovat po skalách). Záležet bude samozřejmě na aktuální předpovědi počasí, proto doporučené oblečení bude upřesněno pár dní před zahájením kurzu.
Z fotografického vybavení je nutná digitální zrcadlovka, objektiv s ohniskovou vzdáleností 14-500mm, určitě využijete každé ohnisko, které máte k dispozici. Pro ty kreativnější je možné použít i široké ohnisko, dále stativ, blesk, náhradní baterie, zásobu paměťových karet, a pokud možno nějaký počítač (notebook) na zálohu fotografií.

Program fotografické akce
Sobota – od brzkého rána fotografování až do pozdního odpoledne
Neděle - od brzkého rána fotografování až do pozdního odpoledne
 
 
Datum
4.2.2017 - Puma jihoamerická
5.2.2017 - Tygr ussurijský
 
Možné se účastnit pouze jednoho dne, dle Vašeho přání.
 

(Přihláška na fotografický kurz: Formulář).
 

Lokalita fotografování: Český ráj
Počet účastníků: 10 fotografů
Doprava: individuální, případně společná
Ubytování: individuální (případně zajistím v Penzionu Aneta)
Cena: 3500,-Kč / den (oba dva dny 6000,-Kč)
Kategorie: Nabídka workshopů | 07.01.2017
Facebook Twitter Google+ Linkuj Google Digg Delicious