Batoh má jednu unikátní vlastnost, je velmi lehký, váží necelé 2 kilogramy. Je tudíž velmi vhodný pro cestování do dalekých krajů a především potom na dlouhodobé nošení na zádech. Velmi snadno s ním projdete i letištní kontrolou, splňuje rozměry pro příruční zavazadlo.
Pohled zhora. Tři oddělené halvní kapsy + čtyři nové vrchní kapsy.
Konstrukce celého batohu byla vyztužena, přidán byl zádový polstr, nově bylo předěláno uchycení zádových popruhů tak, aby batoh pohodlně zvládl dlouhodobou přepravu 25kg, zejména aby vydrželo uchycení.
Přidány byly nové přední kapsy na drobné věci, karty, baterie, kabely a další hromadu blbostí, které sebou taháte. Batoh je také vybaven nepromakavou pláštěnkou, která zakryje celou plochu batohu.
Na batoh je možné díky bočním popruhům uchytit stativ, pro který je přidána speciální kapsa a případně upevnit karabinu, na kterou můžete připevnit láhev a další blbosti.
Batoh velmi snadno pojme do velké kapsy TĚLO + OBJEKTIV (EOS 1D nebo EOS 7D a grip + EF 400 f/2.8, 500 f/4.0, 600 f/4.0, 800 f5.6).
Hlavní kapsa, které pojme velký teleobjektiv.
Do druhé kapsy pojme velmi snadno TĚLO + OBJEKTIV (EOS 1D + EF 300 f/2.8).
Do třetí kapsy se pohodlně vejde 2x BLESK, EF 16-35 f/2.8, EF 180 L Macro + další blbosti.
Batoh je vybaven velkou zadní kapsou na zádech, kam je možné umístit Notebook do rozměru 18“.
Batoh je úplně nový, nikdy nepoužívaný, zelené přírodní barvy.
Cena: 3999,- Kč ( Prodáno!)
Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím na telefonu, nebo pomocí kontaktního formuláře. Zašlu na dobírku přepravní službou PPL, tak, aby byl případně batoh u Vás ještě před vánoci.
Michal Jirouš | PhotoNature.cz 19.12.2009



Články
Fotogalerie
Best of photo












