01.04.2009

Nabídka prodeje fototechniky z USA

Každý z nás, již několikrát za dobu co fotografuje, stál před rozhodnutím nákupu kvalitní fotografické techniky. Po mnohaletém fotografování jsem získal velký přehled a hlavně praktické zkušenosti s digitální fotografickou technikou všech možných značek a proto Vám nabízím možné konzultace před vlastním nákupem mnohdy drahé a kvalitní techniky.

Mnozí z Vás se na mě obraceli v případě možnosti levnějšího nákupu foto techniky z USA, ASIE a v neposlední řadě největší aukční prodejní sítě E-BAY a tak jsem se rozhodl zdarma zprostředkovat jakýkoliv možný nákup foto techniky a pomoci při různých situacích tohoto nákupu.

hyena Hyena skvrnitá (Crocuta crocuta) | Spotted Hyena, Autor: Michal Jirouš | PhotoNature.cz, Model: Canon EOS-1D Mark III, Objektiv: Canon EF 300mm f/2.8 L IS USM, Stativ: Fotografováno z auta + Bean bag, Clona: 4.0, Doba expozice: 1/60 s, ISO: 800, Kompenzace expozice: +1/3, Blesk: Ano + Visual Echoes FX3 Better Beamer, Ohnisková vzdálenost (EQ35mm): 390mm, Vytvořeno: 31. prosince 2009 8:24:47, IshaIsha (Uganda)

Rád zodpovím Vaše dotazy a pomohu Vám se zakoupením veškeré techniky z již výše jmenovaných míst.

Poslední možností bude bazarová nabídka odprodeje vlastní, nebo zprostředkované použité foto techniky. V případě zájmu můžete sledovat případný prodej na mých stránkách.

 

Michal Jirouš | PhotoNature.cz, 18.4.2009

Kategorie: Poradna | 01.04.2009
Facebook Twitter Google+ Linkuj Google Digg Delicious
Komentáře k článku

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář:
Jméno: *
E-mail: 
Text: *
:-) ;-) :-D :-P :nuts: :cool: :blink: :wacko: :-/ :-| :-( :,( :mad:
Napsáno je a zbývá    znaků.
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? *