29.01.2012

Archiv novinek

Canon Digital Photo Professional 3.6.1

12.05.2009

Určitě, většina z Vás, používá na převod fotografií z formátu RAW do TIFF, vynikající software od společnosti Canon a to Digital Photo Professional. Canon vydal novou aktualizaci, ihned jsem ji vyzkoušel, a proto Vám nabízím odkaz na její stažení.

Digital Photo Professional 3.6.1

Helgoland, život na útesu

11.05.2009

Konečně se mi povedlo po drsném víkendovém fotografování na ostrově Helgoland probrat všechny fotografie. V následujícím týdnu se chystáme s kamarády na další fotografické akce, prozatím je však ponechám v tajnosti. Zítra se pokusím přidat video z ostrova Helgoland a nějaké nové fotografie do galerie. Chystám další velké články na tento týden a pokusím se opět odpovědět na všechny emaily co jsem od Vás dostal. Určitě se máte opět na co těšit.

Informace na víkend

06.05.2009

Dobrý večer Vám všem, děkuji moc za ohromné množství emailů, ve kterých se mě ptáte na různé informace ohledně fotografování. Pokusím se na všechny postupně odpovědět přímo, anebo formou nějakého dalšího článku. Pomalu dokončuji další část transformace fotogalerie, určitě se můžete těšit na další skvělé kousky. O víkendu se chystám na další fotografický maraton, proto nemohu odpovídat na všechny Vaše dotazy. Všem dobré světlo přeje Michal.

Fotomaraton skončil :)

03.05.2009

Hodně vyčerpávající víkend je konečně u konce. Jsem unavený, ale zážitků a fotografií z víkendu bude velmi mnoho. Zejména pak fotografování orchidejí s Petrem Bambouskem bylo super. Dnes jsem dostal lákavou nabídku od svého španělského kamaráda Diega z Equádoru, a tak se možná brzy dočkáte velkého překvapení v podobě cesty za malým létajícím drahokamem, snad to ve svém nabytém programu nějak všechno stihnu.

Na příští týden hlásí celkem ošklivé počasí a tak se pokusím doplnit archiv dalšími fotografiemi.

Fotografický víkend

30.04.2009

Konečně se zase přiblížil nějaký ten prodloužený víkend, a jak ho jinak strávit, než fotografováním. Čeká mě doslova fotografický maraton, ale pokusím se o víkendu překvapit nějakým novým článkem a spoustou fotografií.

Dostal jsem od Vás další spoustu dotazů, pokusím se tedy na ně co nejdříve odpovědět.

Pravidelná aktualizace fotogalerie

29.04.2009

Konečně se mi zase povedlo přidat několik nových fotografií do galerie. Každý den se snažím přidávat několik dalších, tak aby se archiv postupně naplňoval.

Děkuji moc za všechny dotazy, pokusím se odpovědět na všechny, jen mi prosím dejte trochu času.

Tetřívek, hlučný obyvatel Šumavy!

26.04.2009
Konečně jsem doma po víkendovém focení tetřívků na zmrzlé Šumavě. Je s podivem, že v Praze je 22°C a na Šumavě bylo ráno -3°C, a to věřte není pro fotografa vůbec příjemné. V pondělí se pustím opět do fotogalerie, můžete tedy očekávat nové fotografie.

Foto týdne na JuzaPhoto.com!

23.04.2009

Moje fotografie tančících roháčů získala ocenění fotografie týdne na prestižním serveru www.juzaphoto.com. Děkuji všem za podporu a shlédnutí.

RUNDE 2009 plně obsazeno!

23.04.2009
Děkuji moc, za nabídky a velký zájem o cestu na Runde. Ti z Vás, na které se nedostalo, máte možnost se přihlásit na rok 2010, kdy budu pořádat stejný workshop.

Nové fotografie přidány!

22.04.2009

Jak jsem slíbil, tak se pokouším dávat nové fotografie každý den. Chystám nové články a pomalu se připravuji na víkendové focení tetřívků. Už se nemohu ani dočkat, ale slíbil jsem odpovědět na některé dotazy, které jsem od Vás dostal. O víkendu by konečně snad mohlo být i hotové video z Botswany. Let helikoptérou, byl jeden z nezapomenutelných zážitků v deltě Okawanga, určitě se máte na co těšit.