29.01.2012

News archive

Ostrý provoz PhotoNature.cz

19.04.2009

Konečně se to povedlo a po více než 5 měsících vymýšlení, rozhodovaní, navrhovaní, změn a všech strastí, se podařilo zprovoznit nové stránky. Snad se Vám všem bude nový styl a forma líbit, a pokud to jen časově vše půjde, dočkáte se zajímavých článků, fotografií a dokonce i HD videa, v co možná nejkratším čase. Nejtěžší bude, pravděpodobně naplnit celý archiv fotografií. Mám připraveno více než 2000 fotografií a budu se snažit každý den alespoň 10 nových přidat, proto prosím buďte trpělivý. Děkuji všem, kteří mi pomáhali, a především doufám, že se budete neustále vracet a najdete tady nějakou zajímavou inspiraci, anebo podnět k účasti na některé naší společné fotoexpedici.

HD Video na PhotoNature.cz

17.04.2009

Intenzivně pracuji na možnosti vkládání HD videa z nového fotoaparátu Canon EOS 5D Mark II, takže se určitě máte na co těšit a v budoucnu si budete moci vychutnat kvalitní video ve vysokém rozlišení, buď přímo ze života divokých zvířat anebo z nějaké připravované fotoexpedice.

 

Pravidelná aktualizace

05.04.2009

Konečně jsem se dostal k možnosti si vyzkoušet nový fotovor a zapomněl jsem na pravidelné aktualizace novinek, článků a plnění nového webu.

Prosím mějte velkou trpělivost, protože celý archiv fotografií obsahuje celkem 2TB fotografií, budu se tedy muset prokousat celým balíkem dat a znovu spousty fotografií přebrat, upravit a především nahrát do fotogalerie. Děkuji moc všem za podporu, a pevně věřím, že se fotografie budou moc líbit.

Nové stránky formou i obsahem!

27.03.2009

Kamarádi, přátelé a milovníci fotografií divoké přírody, konečně se mi podařilo po dlouhé době spustit novou a plně funkční verzi nových webových stránek. Dlouho dobu jsem přemýšlel nad obsahem i formou jakou prezentovat svoje fotografie a články, které přivážím z celého světa. Nápad a samotná vlastní realizace jsou vždy dvě naprosto odlišné věci a tvorba samotného obsahu není vůbec lehká. Mnohem raději bych byl právě s kamarádem ve fotovoru a „lovil“ námluvy Roháčů, potom bych ale musel celý projekt zase o rok odložit. Pevně doufám, že se Vám bude obsah i forma nových stránek velmi líbit a budete mít důvod se pravidelně vracet pro nápady a inspiraci. Přeji Vám všem tak skvělé zážitky a to nejlepší světlo, jaké zažívám při svých cestách za poutavou fotografií.