31.12.2012

Quo vadis PhotoNature.cz?

Starý rok 2012 pomalu končí a nový rok 2013 už klepe na dveře. Nastává můj oblíbený čas, kdy člověk hodnotí a přemítá o životě a přemýšlí, co přinese rok další. Krátké ohlédnutí za uplynulým rokem by vydalo na celou knihu, pro mě osobně je spíše důležité, co přinese rok další.

Nové stránky PhotoNature.cz
Už dlouhou dobu mi leží v hlavě plán, co všechno bych měl udělat pro realizaci nových stránek PhotoNature.cz, jen čas je bohužel stále proti mně. V novém roce bych rád oblékl celý web do nového kabátu, notně vylepšil fotogalerii a více se zaměřil na prezentaci výjimečných snímků. Pokud se vše podaří, tak by na jaře mohl světlo světa spatřit nový web. Dílčí změny se udály v tomto týdny, kdy jsme společně s Lubošem kompletně překopali a zjednodušili Fotogalerii, protože stávající byla poměrně složitá a nepřehledná. V nové verzi PhotoNature.cz ji ještě vylepším, ale to až v druhé vlně. Naštěstí se mi podařilo odolat velmi lákavé nabídce na umístění reklamy a pevně věřím, že i nadále moje odhodlání vydrží.

Cestování a fotografování, nové destinace na obzoru
V první polovině roku se vydám do vzdálených světů a navštívím poněkud netradiční destinace. Cestování se člověku vryje pod kůži, a když finance a zdraví vydrží, rád bych cestoval i nadále. Důležitým zlomem v cestování byl kontakt ze strany profesionálního fotografa, spolupracujícího s National Geographic. Pokud se vše podaří podle plánu, můžete se opravdu těšit na velmi zajímavé články a fotografie. Rád se budu toulat světem, Evropou, ale rozhodně nezapomenu na fotografování naši krásné přírody. Určitě se znovu vypravím za vlhou pestrou, dudkem chocholatým a dalšími obyvateli naší přírody.

Quo vadis PhotoNature.cz?
Odpověď je velmi snadná, nesmrtelný citát Davida Livingstona „I will go anywhere, provided it is forward“ plátí beze zbytku.

Moc rád bych všem návštěvníkům PhotoNature.cz popřál do nového roku nějakou tu otřepanou frázi, která se většinou píše, ale neudělám to. Dělejte všichni pouze to, co Vás baví a co Vám přináší radost ze života, i když to může být třeba jen maličkost. Radujte se ze života a užívejte si svých nejbližších, berte život s humorem, uvidíte, bude lepší.
 

Srdečně Vás zdraví Michal, a nezapomeňte, „ s úsměvem jde život lépe“.


Categories: Travel | 31.12.2012
Facebook Twitter Google+ Linkuj Google Digg Delicious