26.09.2016

PhotoequipmentPrach, aneb jak na čištění senzoru v praxiOd počátku fotografování jsem se setkával, tak jako každý jiný, se základním problémem, kterému se žádný fotograf nikdy pravděpodobně nevyhne, a tím je prach a nečistoty, které uvíznou na čipu digitální zrcadlovky. Vždy mě, při představě někde v Africe vyměnit objektiv, vstávaly vlasy hrůzou. Co se stane, když vyměním právě v tomto prostředí objektiv, fotit s tímhle anebo vyměnit, jak to celé dopadne a podobné nesmysly.


icon comments 65 iconviews 149471 view article

Canon EF 800mm f/5.6 L IS USM v praxi Novinkou, z bohaté řady dlouhých teleobjektivů, se rozhodně stala zpráva, že společnost Canon uvede na trh nejdelší ohnisko na trhu, a to v podobě objektivu Canon EF 800 f/5.6 L IS USM. Zprávu jsem zaregistroval někdy v průběhu loňského roku v květnu. Bylo rozhodnuto, pořídit objektiv s nejdelší možnou vzdáleností, která se bude hodit na fotografování divoké přírody, a zároveň zachovat optickou kvalitu.


icon comments 43 iconviews 121566 view article

Prodám notebook SONY VAIO FW31ZJ Prodám špičkový notebook SONY VAIO s FULL HD obrazovkou a špičkovým výkonem. Po roce prodávám svého miláčka notebook SONY VAIO. Jedná se o špičkový notebook od firmy SONY, který se vyznačuje elegancí a vysokým výkonem.


icon comments 2 iconviews 8692 view article