25.08.2019

CestováníCamargue, ráj vodních ptáků Nejen plameňáky je člověk živ, na jihu Francie se vyskytuje mnohem více vodních ptáků. Aktuálně lítám po celé republice a fotografuji orchideje, ale na třídění fotografií z cest si rád po večerech najdu krátký čas. Vzpomínky mě přivedly na jih Francie, do krásné delty řeky Rhony.


icon komentářů 9 iconzobrazení 9736 celý článek

Fatamorgana, výstava orchidejí 2012 Neděle je ideální čas, kdy můžete zavítat na výstavu orchidejí ve skleníku Fatamorgana, Botanické zahrady v Praze. Venku sice prší, ale ve skleníku je krásně teploučko a mně se opět po roce naskýtá krásná podívaná na barevný svět orchidejí.


icon komentářů 3 iconzobrazení 4981 celý článek

Bavorský les, zimní pohádka na Šumavě Mrzne a trochu sněží, přitahován zimou na Šumavě se znovu vracím do Bavorského lesa, kde na mě čeká pár nových zážitků. Sněhu je bohužel až příliš, ale to se nedá nic dělat, pravá zimní pohádka začíná.


icon komentářů 16 iconzobrazení 9567 celý článek

Bavorský les, fotografický kurz Předem bych se rád omluvil všem, na které loňský rok nezbylo místo při plánování naši společné cesty do národního parku Bavorský les. Letošní rok bych cestu velmi rád zopakoval a snad bude konečně i sníh.


iconzobrazení 3851 celý článek

PF 2012, krásné a pohodové svátky Jak ten čas letí, rok 2011 uběhl rychlostí blesku.Rád bych popřál všem návštěvníkům stránek PhotoNature, krásné prožití Vánočních svátků a příjemný Nový rok.


icon komentářů 5 iconzobrazení 3465 celý článek

Čaroděj na ostrově RundeUf, po 30 hodinách jsme všichni v pořádku zase doma. Bylo to úžasné se opět vrátit na malý ostrůvek Runde v Norsku, který se mi hluboko vryl do srdce. Letos jsme zažili opravdu všechno, co jde za pár dní na ostrově zažít. U sklenky dobrého vína se trochu rozepíšu o svých zážitcích.


icon komentářů 23 iconzobrazení 22649 celý článek

Pantanal, zapomenutý svět titěrnostiPomalu se začínám prokousávat množstvím fotografií, které jsem si dovezl z poslední cesty tropickým Pantanalem. Mezi všemi lákadly, která na vás ve zdejší přírodě čekají, existuje další svět, do něhož se fotograf může velmi snadno ponořit, svět titěrnosti, svět malosti a pomíjivé krásy.


icon komentářů 10 iconzobrazení 6361 celý článek

Tropičtí motýli opět v PrazeStejně jako minulý rok, jsem se moc těšil na další akci ve skleníku Fatamorgana, výstavu tropických motýlů. Letošní rok sliboval mnohem zajímavější druhy a velkolepou podívanou.


icon komentářů 14 iconzobrazení 10760 celý článek

Fatamorgana, království orchidejí Stejně jako loňský rok, tak i letos jsem neodolal vábení tropických květů. Navštívil jsem každoroční výstavu orchidejí, ve skleníku Fata Morgana. Letošní ročník je o poznání pestřejší a rozhodně stojí za návštěvu.


icon komentářů 13 iconzobrazení 8740 celý článek